Ciało

Problem cellulitu jest bardzo rozpowszechniony wśród kobiet, powiązany jest z zastojem płynów oraz zaburzeniami mikrocylkulacji obwodowej. Kolejną niedoskonałością bardzo często spotykaną jest nadmierna suchość, która poza uszkodzeniem estetycznym powoduje również zmniejszoną zdolność przenikania substancji przez skórę. Po dokładnym zbadaniu tych problemów skórnych Natinuel opracował specyficzne produkty, które łączą w sobie działanie wygładzające i regenerujące naskórek oddziałując kompletnie zarówno na metabolizm lipidowy, jaki i mikrokrążenie obwodowe. 

Zawartość wody w skórze ma zasadnicze znaczenie dla jej zdrowia i wyglądu. Niestety częste stosowanie preparatów oczyszczających niskiej jakości, zbyt agresywnych, czy spowolnienie wymiany komórkowej, nadmierna ekspozycja słoneczna i szkodliwe czynniki atmosferyczne przyczyniają się do zmiany w nawilżeniu skóry, których konsekwencją jest jej suchość. Natinuel stworzył produkty przeznaczone do fizjologicznego oczyszczania ciała powiązane z działaniem wygładzającym i nawilżającym w sposób powierzchniowy i głęboki. 

Regularna aplikacja zróżnicowanych produktów gwarantuje progresywną poprawę problemów estetycznych, jak i funkcjonalnych. Bezpośrednio po ich zastosowaniu można odczuć przyjemne odczucie komfortu i relaksu.